Fælledvej 2 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Rødby - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Rødby. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Rødby er der netop kommet to spændende boliger til salg. Den ene er villaen beliggende på Fælledvej 2 i Tågerup. Denne rummelige bolig tilbyder 205 kvadratmeter fordelt på 6 værelser.

Ejendommen har et imponerende grundareal på 11.673 kvadratmeter, hvilket giver masser af plads til udendørs aktiviteter. Prisen er sat til 2.495.000 DKK, og det er en attraktiv mulighed for dem, der ønsker mere plads.

Den anden nyopførte mulighed i Rødby er fritidshuset på Digestien 105L. Dette charmerende hus har en pris identisk med villaen på 2.495.000 DKK, men tilbyder her 103 kvadratmeter.

Fritidshuset består af 4 værelser og er opført på en mindre grund på 190 kvadratmeter, hvilket gør det ideelt til dem, der søger en hyggelig feriebolig.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga