Super tilbud på First Price smørbar til 9 kr. og Coca-Cola sodavand til kun 10 kr.

dato

Vi har gennemgået denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Rødby og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra LetKøb, Netto og Rema 1000.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

LetKøb: First Price smørbar til kun 9 kr.

LetKøb tilbyder First Price smørbar til en skarp pris på kun 9 kr. for 200 g. Der er dog en begrænsning på 4 stk. pr. kunde pr. dag. Dette tilbud gælder fra mandag den 23. marts til og med lørdag den 4. april 2026.

Netto: Coca-Cola sodavand til kun 10 kr.

Netto har et fremragende tilbud på Coca-Cola sodavand i forskellige varianter. Du kan få 1,75 liter for kun 10 kr. pr. flaske, dog max. 12 stk. pr. variant pr. kunde pr. dag. Tilbuddet gælder fra lørdag den 28. marts til fredag den 3. april.

Rema 1000: Schulstad Det Gode brød til kun 9 kr.

Hos Rema 1000 kan du få Schulstad Det Gode brød til en pris på kun 9 kr. pr. stk. Tilbuddet gælder fra søndag den 29. marts til og med lørdag den 4. april.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.